Tervetuloa Klaukkalan Showroomiin

Yrityksemme toimitilat sijaitsevat hyvien yhteyksien päässä Klaukkalassa, oman painon ja muiden toimintojen lisäksi tiloistamme löytyy kattava Showroom, jossa on nähtävillä laaja valikoima eri tuotteita. Samalla voit tutustua merkkaustapoihin ja henkilöstöömme.

Henkilöstömme

Jaakko Jokela

Jaakko Jokela

Toimitusjohtaja
0400 302 344
jaakko.jokela@nisa.fi

Mikko Jokela

Mikko Jokela

Myyntipäällikkö
040 841 7301
mikko.jokela@nisa.fi

Tiina Jokela

Tiina Jokela

Myynti
040 838 7837
tiina.jokela@nisa.fi

Erkka Kivikangas

Erkka Kivikangas

Myynti
050 435 7755
erkka.kivikangas@nisa.fi

Miika Huhtala

Miika Huhtala

Myynti
050 562 4442
miika.huhtala@nisa.fi

Sanna Karjalainen

Sanna Karjalainen

Markkinointipäällikkö
050 331 5240
sanna.karjalainen@nisa.fi

Tarja-Leena Jokela

Tarja-Leena Jokela

Taloushallinto
050 5420 793
tarja.jokela@nisa.fi

Eija Ringman

Eija Ringman

Tuotannon esimies
09 878 99712
tuotanto@nisa.fi

Pekka Wikström

Pekka Wikström

Painaja
09 878 99712
tuotanto@nisa.fi

Maria Virrantalo

Maria Virrantalo

Paino
09 878 99712
tuotanto@nisa.fi

Ota yhteyttä