Tervetuloa Klaukkalan Showroomiin

Yrityksemme toimitilat sijaitsevat hyvien yhteyksien päässä Klaukkalassa, oman painon ja muiden toimintojen lisäksi tiloistamme löytyy kattava Showroom, jossa on nähtävillä laaja valikoima eri tuotteita. Samalla voit tutustua merkkaustapoihin ja henkilöstöömme.

Henkilöstömme

Jaakko Jokela

Jaakko Jokela

Toimitusjohtaja
0400 302 344
jaakko.jokela@nisa.fi

Mikko Jokela

Mikko Jokela

Myyntipäällikkö / Sales Manager
040 841 7301
mikko.jokela@nisa.fi

Tiina Jokela

Tiina Jokela

Avainasiakaspäällikkö / Key Account Manager
040 838 7837
tiina.jokela@nisa.fi

Miika Huhtala

Miika Huhtala

Myynti
050 562 4442
miika.huhtala@nisa.fi

Jutta Kyrö

Jutta Kyrö

Myynti
050 465 9275
jutta.kyro@nisa.fi

Anniina Kujala

Anniina Kujala

Myynti
050 438 5308
anniina.kujala@nisa.fi

Jenna Sjöberg

Jenna Sjöberg

Myyntiassistentti
09 878 9970
myynti@nisa.fi

Tarja-Leena Jokela

Tarja-Leena Jokela

Taloushallinto
050 5420 793
tarja.jokela@nisa.fi

Eija Ringman

Eija Ringman

Tuotannon esimies
09 878 99712
tuotanto@nisa.fi

Pekka Wikström

Pekka Wikström

Graafiset työt, Verkkokaupan hallinta
09 878 99712
pekka.wikstrom@nisa.fi

Eija Pyyppönen

Eija Pyyppönen

Tuotanto
09 878 99712
tuotanto@nisa.fi

Ota yhteyttä

Laskutusosoitteemme

Y-tunnus: 0615323-5

Paperilaskut:

Nisa-Tuote Oy
Laskutus / Tarja-Leena Jokela
Yrittäjäntie 16 B
01800 Klaukkala

Verkkolaskut:

Verkkolaskutus osoite: 003706153235

Operaattoritunnus: 003721291126

Välittäjä: Maventa

Sähköposti laskutusosoite:

Voi lähettää laskuja ja niille liitteitä.
Pdf-laskujen postitusosoite: tarja.jokela@nisa.fi